Tegevused

    ESMASPÄEV

  • 10.00 – 
  • 10.00 – Võimlemine  –  1. korrus-saal,juhendaja Aita Koitsaar(täis)
  • 11.00 – Võimlemine  –  1. korrus-saal,juhendaja Aita Koitsaar(täis)
  • 12.00 – Zumba          –  1. korrus-saal,juhendaja Ljubov Soo(täis)
  • 13.00 – Zumba          –  1. korrus-saal,juhendaja Ljubov Soo(täis)
  • 13.00-  Näitering       –  2.korrus-
  • TEISIPÄEV
  •  9.00 –  Jooga                –  1.korrus, juhendaja Piret Lihtsa(täis)
  • 10.00-Ristsõnaklubi      – 1.korrus,raamatukogu
  • 11.00 – Rahvatants        – 1.korrus, juhendaja Marika Rapur
  • 12.00 – Maaliring           –  2.korrus juhendaja Sirje Petersen(täis)
  • 13.00 – Veskiviisid         –  1.korrus, juhendaja  Ventela Mesi 
  • 14.30- Seltskonnatants  – 1.korrus,juhendaja Jaan Kotter 
  • 16.30- Tantsutrupid –        1.korrus,juhendaja Jaan Kotter                                                                                    

     KOLMAPÄEV

  • 9.00- 
  • 10.00- Sirli käsitöö-     2.korrus,juhendaja Sirli Puri(täis)
  • 10.00 – Võimlemine  –   1.korrus, juhendaja Aita Koitsaar(täis)
  • 10.30 – Lilleseade       –  2.korrus, juhendaja Rita  Vään(täis)
  • 11.00 – Võimlemine      -1.korrus, juhendaja Aita Koitsaar(täis)
  • 12.00- kullakesed –       1.korrus,juhendaja Piret Varjund
  • 12.30 – Lõngakera       – 2.korrus,juhendaja Ene Reet Reinomägi
  • 13.00-  Laulurõõm    –   1.korrus,juhendaja Hans Murrand

    NELJAPÄEV

  •  9.00-   Jooga        – 1.korrus,juhendaja Piret(täis)
  • 10.00- Ristsõnaklubi -1.korrus,raamatukogu
  •  10.30-Mälutreening- 2.korrus,juhendaja Anu Jonuks( kuu 1.ja 3.neljapäev)
  •  10.30 –  Riviline  tants – 1.korrus-saal,juhendaja Riro Kangro
  •  11.00 –  Kepikõnd –  oleneb ilmast
  •  11.30 – Mälutreening-2.korrus,juhendaja Anu Jonuks(kuu 1.ja3.neljapäev)
  • 12.00 –  Seeniortants      –  1. korrus,juhendaja Anu Jonuks
                                                                                                                                  

   REEDE   

  • 9.00-   
  • 10.00 -Võimlemine   – 1.korrus,juhendaja Aita Koitsaar(täis)
  • 10.30 –  Nobenäpud       –  2.korrus(täis)
  • 11.00 –  Võimlemine      –  1.korrus,Juhendaja Aita Koitsaar(täis)
  • 12.00-   Lauamängude seltsis – 2.korrus
  • 12.00-  Inglise keel –  juhendaja Guido Sooläte
  • 12.00 –  Ühislaulmine   –  1.korrus,juhendaja Anu Markovska

          16.00-  tantsutrupid    -1.korrus,juhendaja Jaan Kotter

   

 KUI  OLED  HUVITATUD , SIIS  TÄPSEMAT  INFOT  TULE  JA  KÜSI VÕI  HELISTA  tel. 7461773
EELNEV  REGISTREERUMINE  VAJALIK!